Quotes
Jump to navigation
Jump to search
| Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
| <big>ཏ་</big> | | <big>ཏ་</big> | ||
|| | || * {{CyzQuoteTitle|[[བརྟག་གཉིས།]] {{AskQuotesNumber|བརྟག་གཉིས།}}}} | ||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[ཏིང་ངེ་འཛིན་ཚོགས་དམ་པའི་ལེའུ།]] {{AskQuotesNumber|ཏིང་ངེ་འཛིན་ཚོགས་དམ་པའི་ལེའུ།}}}} | |||
|- | |- | ||
| <big>ཐ་</big> | | <big>ཐ་</big> | ||
| Line 57: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
| <big>ད་</big> | | <big>ད་</big> | ||
|| | || * {{CyzQuoteTitle|[[འདས་རྗེས།]] {{AskQuotesNumber|འདས་རྗེས།}}}} | ||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[སྡུད་པ་ལས།]] {{AskQuotesNumber|སངས་རྒྱས་ཐམས་ཅད་ཀྱི་དགོངས་པ་འདུས་པའི་མདོ།}}}} | |||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[རྡོ་རྗེ་གཅོད་པ།]] {{AskQuotesNumber|རྡོ་རྗེ་གཅོད་པ།}}}} | |||
|- | |||
| | |||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[བདེན་གཉིས།]] {{AskQuotesNumber|བདེན་གཉིས།}}}} | |||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[དུས་གཅིག་པ།]] {{AskQuotesNumber|དུས་གཅིག་པ།}}}} | |||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[དོ་ཧ།]] {{AskQuotesNumber|དོ་ཧ།}}}} | |||
|- | |||
| | |||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[རྡོ་རྗེ་གུར།]] {{AskQuotesNumber|རྡོ་རྗེ་གུར།}}}} | |||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[རྡོ་རྗེ་སེམས་དཔའ་སྙིང་གི་མེ་ལོང་།]] {{AskQuotesNumber|རྡོ་རྗེ་སེམས་དཔའ་སྙིང་གི་མེ་ལོང་།}}}} | |||
|- | |- | ||
| <big>ན་</big> | | <big>ན་</big> | ||
|| | || * {{CyzQuoteTitle|[[ནོར་བུ་ཕྲ་བཀོད།]] {{AskQuotesNumber|ནོར་བུ་ཕྲ་བཀོད།}}}} | ||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[རྣལ་འབྱོར་གྱི་དབང་ཕྱུག་ཆེན་པོ་དྷེ་ཀེ་བཛྲ།]] {{AskQuotesNumber|རྣལ་འབྱོར་གྱི་དབང་ཕྱུག་ཆེན་པོ་དྷེ་ཀེ་བཛྲ།}}}} | |||
|- | |- | ||
| <big>པ་</big> | | <big>པ་</big> | ||
| Line 95: | Line 108: | ||
| | | | ||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།]] {{AskQuotesNumber|ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།}}}} | || * {{CyzQuoteTitle|[[ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།]] {{AskQuotesNumber|ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།}}}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 102: | Line 113: | ||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[སེང་གེ་རྩལ་རྫོགས།]] {{AskQuotesNumber|སེང་གེ་རྩལ་རྫོགས།}}}} | || * {{CyzQuoteTitle|[[སེང་གེ་རྩལ་རྫོགས།]] {{AskQuotesNumber|སེང་གེ་རྩལ་རྫོགས།}}}} | ||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[སངས་རྒྱས་ཐམས་ཅད་ཀྱི་དགོངས་པ་འདུས་པའི་མདོ།]] {{AskQuotesNumber|སངས་རྒྱས་ཐམས་ཅད་ཀྱི་དགོངས་པ་འདུས་པའི་མདོ།}}}} | || * {{CyzQuoteTitle|[[སངས་རྒྱས་ཐམས་ཅད་ཀྱི་དགོངས་པ་འདུས་པའི་མདོ།]] {{AskQuotesNumber|སངས་རྒྱས་ཐམས་ཅད་ཀྱི་དགོངས་པ་འདུས་པའི་མདོ།}}}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[ཡུམ་ཆེན་མོ།]] {{AskQuotesNumber|ཡུམ་ཆེན་མོ།}}}} | || * {{CyzQuoteTitle|[[ཡུམ་ཆེན་མོ།]] {{AskQuotesNumber|ཡུམ་ཆེན་མོ།}}}} | ||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[རྫོགས་པ་སྤྱི་ཆིངས།]] {{AskQuotesNumber|རྫོགས་པ་སྤྱི་ཆིངས།}}}} | || * {{CyzQuoteTitle|[[རྫོགས་པ་སྤྱི་ཆིངས།]] {{AskQuotesNumber|རྫོགས་པ་སྤྱི་ཆིངས།}}}} | ||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[གསང་འདུས།]] {{AskQuotesNumber|གསང་འདུས།}}}} | || * {{CyzQuoteTitle|[[གསང་འདུས།]] {{AskQuotesNumber|གསང་འདུས།}}}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|| | || * {{CyzQuoteTitle|[[རྡོ་རྗེ་སེམས་དཔའ་སྙིང་གི་མེ་ལོང་།]] {{AskQuotesNumber|རྡོ་རྗེ་སེམས་དཔའ་སྙིང་གི་མེ་ལོང་།}}}} | ||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[ཏི་ལོ་པ།]] {{AskQuotesNumber|ཏི་ལོ་པ།}}}} | || * {{CyzQuoteTitle|[[ཏི་ལོ་པ།]] {{AskQuotesNumber|ཏི་ལོ་པ།}}}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[རྩལ་ཆེན་ཡོན་ཏན་རྫོགས་པའི་ལུང།]] {{AskQuotesNumber|རྩལ་ཆེན་ཡོན་ཏན་རྫོགས་པའི་ལུང།}}}} | || * {{CyzQuoteTitle|[[རྩལ་ཆེན་ཡོན་ཏན་རྫོགས་པའི་ལུང།]] {{AskQuotesNumber|རྩལ་ཆེན་ཡོན་ཏན་རྫོགས་པའི་ལུང།}}}} | ||
| | || * {{CyzQuoteTitle|[[ཚིག་གསལ།]] {{AskQuotesNumber|ཚིག་གསལ།}}}} | ||
| | || * {{CyzQuoteTitle|[[རིན་པོ་ཆེ་སྤུངས།]] {{AskQuotesNumber|རིན་པོ་ཆེ་སྤུངས།}}}} | ||
|| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 150: | Line 132: | ||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[རིག་པ་རང་གྲོལ།]] {{AskQuotesNumber|རིག་པ་རང་གྲོལ།}}}} | || * {{CyzQuoteTitle|[[རིག་པ་རང་གྲོལ།]] {{AskQuotesNumber|རིག་པ་རང་གྲོལ།}}}} | ||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[རིན་ཆེན་ཕྲེང་བ།]] {{AskQuotesNumber|རིན་ཆེན་ཕྲེང་བ།}}}} | || * {{CyzQuoteTitle|[[རིན་ཆེན་ཕྲེང་བ།]] {{AskQuotesNumber|རིན་ཆེན་ཕྲེང་བ།}}}} | ||
|} | |} | ||
Revision as of 19:06, 12 June 2022
By Chapters
- Quotes from the Introduction
- Quotes from Chapter 1
- Quotes from Chapter 2
- Quotes from Chapter 3
- Quotes from Chapter 4
- Quotes from Chapter 5
- Quotes from Chapter 6
- Quotes from Chapter 7
- Quotes from Chapter 8
- Quotes from Chapter 9
- Quotes from Chapter 10
- Quotes from Chapter 11
- Quotes from Chapter 12
- Quotes from Chapter 13
- Quotes from the Conclusion
By Texts
By Semantic
| Page names | Tibetan texts quoted from | Count |
|---|---|---|
| Lung gi gter mdzod/Introduction/ | Occurence: གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།, རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད།, ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།, རྒྱུད་བླ་མ།, ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།, ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ། Sorted: ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།, གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།, ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།, རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད།, རྒྱུད་བླ་མ།, ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ། |
6 |
| Page name | Text quoted | Quotes count |
|---|---|---|
| Lung gi gter mdzod/Introduction/ is quoting 6 texts |
གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།, རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད།, ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།, རྒྱུད་བླ་མ།, ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།, ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ། | 1 from གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད། 3 from རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད། 1 from ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ། 1 from རྒྱུད་བླ་མ། 1 from ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང། 2 from ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ། |