Quotes
Jump to navigation
Jump to search
| Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
| <big>པ་</big> | | <big>པ་</big> | ||
|| | || * {{CyzQuoteTitle|[[དཔལ་ས་ར་ཧ།]] {{AskQuotesNumber|དཔལ་ས་ར་ཧ།}}}} | ||
|- | |- | ||
| <big>ཕ་</big> | | <big>ཕ་</big> | ||
|| | || * {{CyzQuoteTitle|[[འཕགས་པ་ཏིང་ངེ་འཛིན་གྱི་རྒྱལ་པོ།]] {{AskQuotesNumber|འཕགས་པ་ཏིང་ངེ་འཛིན་གྱི་རྒྱལ་པོ།}}}} | ||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[ཕྱོགས་ཀྱི་གླང་པོ།]] {{AskQuotesNumber|ཕྱོགས་ཀྱི་གླང་པོ།}}}} | |||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[ཕྱིར་མི་ལྡོག་པ་འཁོར་ལོའི་མདོ།]] {{AskQuotesNumber|ཕྱིར་མི་ལྡོག་པ་འཁོར་ལོའི་མདོ།}}}} | |||
|- | |||
| | |||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[འཕགས་པ་དཀོན་མཆོག་ཏ་ལ་ལའི་མདོ།]] {{AskQuotesNumber|འཕགས་པ་དཀོན་མཆོག་ཏ་ལ་ལའི་མདོ།}}}} | |||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[འཕགས་པ་འདའ་ཀ་ཡེ་ཤེས།]] {{AskQuotesNumber|འཕགས་པ་འདའ་ཀ་ཡེ་ཤེས།}}}} | |||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[ཕལ་པོ་ཆེ།]] {{AskQuotesNumber|ཕལ་པོ་ཆེ།}}}} | |||
|- | |- | ||
| <big>བ་</big> | | <big>བ་</big> | ||
|| | || * {{CyzQuoteTitle|[[བྱམས་པ།]] {{AskQuotesNumber|བྱམས་པ།}}}} | ||
|- | |- | ||
| <big>མ་</big> | | <big>མ་</big> | ||
|| | || * {{CyzQuoteTitle|[[མུ་ཏིག་ཕྲེང་བ།]] {{AskQuotesNumber|མུ་ཏིག་ཕྲེང་བ།}}}} | ||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[རྨད་བྱུང་རྒྱལ་པོ།]] {{AskQuotesNumber|རྨད་བྱུང་རྒྱལ་པོ།}}}} | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 79: | Line 87: | ||
| | | | ||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[བརྟག་གཉིས།]] {{AskQuotesNumber|བརྟག་གཉིས།}}}} | || * {{CyzQuoteTitle|[[བརྟག་གཉིས།]] {{AskQuotesNumber|བརྟག་གཉིས།}}}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[ནོར་བུ་ཕྲ་བཀོད།]] {{AskQuotesNumber|ནོར་བུ་ཕྲ་བཀོད།}}}} | || * {{CyzQuoteTitle|[[ནོར་བུ་ཕྲ་བཀོད།]] {{AskQuotesNumber|ནོར་བུ་ཕྲ་བཀོད།}}}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[རྡོ་རྗེ་གཅོད་པ།]] {{AskQuotesNumber|རྡོ་རྗེ་གཅོད་པ།}}}} | || * {{CyzQuoteTitle|[[རྡོ་རྗེ་གཅོད་པ།]] {{AskQuotesNumber|རྡོ་རྗེ་གཅོད་པ།}}}} | ||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[ཡུམ་ཆེན་མོ།]] {{AskQuotesNumber|ཡུམ་ཆེན་མོ།}}}} | || * {{CyzQuoteTitle|[[ཡུམ་ཆེན་མོ།]] {{AskQuotesNumber|ཡུམ་ཆེན་མོ།}}}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[བདེན་གཉིས།]] {{AskQuotesNumber|བདེན་གཉིས།}}}} | || * {{CyzQuoteTitle|[[བདེན་གཉིས།]] {{AskQuotesNumber|བདེན་གཉིས།}}}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 102: | Line 104: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[གསང་འདུས།]] {{AskQuotesNumber|གསང་འདུས།}}}} | || * {{CyzQuoteTitle|[[གསང་འདུས།]] {{AskQuotesNumber|གསང་འདུས།}}}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 116: | Line 116: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[རྡོ་རྗེ་གུར།]] {{AskQuotesNumber|རྡོ་རྗེ་གུར།}}}} | || * {{CyzQuoteTitle|[[རྡོ་རྗེ་གུར།]] {{AskQuotesNumber|རྡོ་རྗེ་གུར།}}}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Revision as of 18:55, 12 June 2022
By Chapters
- Quotes from the Introduction
- Quotes from Chapter 1
- Quotes from Chapter 2
- Quotes from Chapter 3
- Quotes from Chapter 4
- Quotes from Chapter 5
- Quotes from Chapter 6
- Quotes from Chapter 7
- Quotes from Chapter 8
- Quotes from Chapter 9
- Quotes from Chapter 10
- Quotes from Chapter 11
- Quotes from Chapter 12
- Quotes from Chapter 13
- Quotes from the Conclusion
By Texts
By Semantic
| Page names | Tibetan texts quoted from | Count |
|---|---|---|
| Lung gi gter mdzod/Introduction/ | Occurence: གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།, རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད།, ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།, རྒྱུད་བླ་མ།, ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།, ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ། Sorted: ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།, གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།, ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།, རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད།, རྒྱུད་བླ་མ།, ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ། |
6 |
| Page name | Text quoted | Quotes count |
|---|---|---|
| Lung gi gter mdzod/Introduction/ is quoting 6 texts |
གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།, རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད།, ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།, རྒྱུད་བླ་མ།, ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།, ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ། | 1 from གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད། 3 from རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད། 1 from ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ། 1 from རྒྱུད་བླ་མ། 1 from ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང། 2 from ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ། |