Quotes
Jump to navigation
Jump to search
| Line 74: | Line 74: | ||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[རྩལ་ཆེན་ཡོན་ཏན་རྫོགས་པའི་ལུང།]] {{AskQuotesNumber|རྩལ་ཆེན་ཡོན་ཏན་རྫོགས་པའི་ལུང།}}}} | || * {{CyzQuoteTitle|[[རྩལ་ཆེན་ཡོན་ཏན་རྫོགས་པའི་ལུང།]] {{AskQuotesNumber|རྩལ་ཆེན་ཡོན་ཏན་རྫོགས་པའི་ལུང།}}}} | ||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[འཕགས་པ་དཀོན་མཆོག་བརྩེགས།]] {{AskQuotesNumber|འཕགས་པ་དཀོན་མཆོག་བརྩེགས།}}}} | || * {{CyzQuoteTitle|[[འཕགས་པ་དཀོན་མཆོག་བརྩེགས།]] {{AskQuotesNumber|འཕགས་པ་དཀོན་མཆོག་བརྩེགས།}}}} | ||
|- | |||
| * {{CyzQuoteTitle|[[ཚིག་གསལ།]] {{AskQuotesNumber|ཚིག་གསལ།}}}} | |||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[འཇུག་པ།]] {{AskQuotesNumber|འཇུག་པ།}}}} | |||
|| * {{CyzQuoteTitle|[[འཕགས་པ་ཡོན་ཏན་རིན་པོ་ཆེ་ཡོངས་སུ་སྡུད་པའི་མདོ།]] {{AskQuotesNumber|འཕགས་པ་ཡོན་ཏན་རིན་པོ་ཆེ་ཡོངས་སུ་སྡུད་པའི་མདོ།}}}} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 11:05, 2 March 2021
By Chapters
- Quotes from the Introduction
- Quotes from Chapter 1
- Quotes from Chapter 2
- Quotes from Chapter 3
- Quotes from Chapter 4
- Quotes from Chapter 5
- Quotes from Chapter 6
- Quotes from Chapter 7
- Quotes from Chapter 8
- Quotes from Chapter 9
- Quotes from Chapter 10
- Quotes from Chapter 11
- Quotes from Chapter 12
- Quotes from Chapter 13
- Quotes from the Conclusion
By Texts
| * ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང། 5
|
* ཀུན་བྱེད་རྒྱལ་པོ། 123
|
* ཀློང་དྲུག་པ། 35
|
| * ཁྱུང་ཆེན། 32
|
* རྒྱུད་བླ་མ། 5
|
* སྒྲ་ཐལ་འགྱུར་རྩ་བའི་རྒྱུད། 61
|
| * སྒྱུ་འཕྲུལ་གསང་སྙིང། 9
|
||
| * རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད། 52
|
* རིག་པ་རང་གྲོལ། 10
|
* རིན་ཆེན་ཕྲེང་བ། 1
|
| * རིན་པོ་ཆེ་སྤུངས། 16
|
By Semantic
| Page names | Tibetan texts quoted from | Count |
|---|---|---|
| Lung gi gter mdzod/Introduction/ | Occurence: གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།, རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད།, ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།, རྒྱུད་བླ་མ།, ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།, ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ། Sorted: ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།, གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།, ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།, རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད།, རྒྱུད་བླ་མ།, ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ། |
6 |
| Page name | Text quoted | Quotes count |
|---|---|---|
| Lung gi gter mdzod/Introduction/ is quoting 6 texts |
གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།, རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད།, ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།, རྒྱུད་བླ་མ།, ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།, ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ། | 1 from གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད། 3 from རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད། 1 from ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ། 1 from རྒྱུད་བླ་མ། 1 from ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང། 2 from ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ། |