Quotes
Jump to navigation
Jump to search
| Line 19: | Line 19: | ||
{| class="wikitable" style="width: 70%;" | {| class="wikitable" style="width: 70%;" | ||
|- | |- | ||
| * {{CyzQuoteTitle|[[གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།]] {{AskQuotesNumber|གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།}}}} | | * {{CyzQuoteTitle|[[གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།]] {{AskQuotesNumber|གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།}}}} || * {{CyzQuoteTitle|[[རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད།]] {{AskQuotesNumber|རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད།}}}} || * {{CyzQuoteTitle|[[རིན་པོ་ཆེ་སྤུངས།]] {{AskQuotesNumber|རིན་པོ་ཆེ་སྤུངས།}}}} | ||
|- | |- | ||
| * {{CyzQuoteTitle|[[ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།]] {{AskQuotesNumber|ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།}}}} | | * {{CyzQuoteTitle|[[ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།]] {{AskQuotesNumber|ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།}}}} || * {{CyzQuoteTitle|[[རྒྱུད་བླ་མ།]] {{AskQuotesNumber|རྒྱུད་བླ་མ།}}}} || * {{CyzQuoteTitle|[[ཁྱུང་ཆེན།]] {{AskQuotesNumber|ཁྱུང་ཆེན།}}}} | ||
|- | |- | ||
| * {{CyzQuoteTitle|[[ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།]] {{AskQuotesNumber|ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།}}}} || * {{CyzQuoteTitle|[[ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ།]] {{AskQuotesNumber|ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ།}}}} || * {{CyzQuoteTitle|[[ཀློང་དྲུག་པ།]] {{AskQuotesNumber|ཀློང་དྲུག་པ།}}}} | | * {{CyzQuoteTitle|[[ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།]] {{AskQuotesNumber|ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།}}}} || * {{CyzQuoteTitle|[[ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ།]] {{AskQuotesNumber|ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ།}}}} || * {{CyzQuoteTitle|[[ཀློང་དྲུག་པ།]] {{AskQuotesNumber|ཀློང་དྲུག་པ།}}}} | ||
|- | |||
| * {{CyzQuoteTitle|[[ཀུན་བྱེད་རྒྱལ་པོ།]] {{AskQuotesNumber|ཀུན་བྱེད་རྒྱལ་པོ།}}}} || * {{CyzQuoteTitle|[[ཡི་གེ་མེད་པ།]] {{AskQuotesNumber|ཡི་གེ་མེད་པ།}}}} || * {{CyzQuoteTitle|[[འདས་རྗེས།]] {{AskQuotesNumber|འདས་རྗེས།}}}} | |||
|- | |- | ||
| * {{CyzQuoteTitle|[[ | | * {{CyzQuoteTitle|[[རྩ་བ་ཤེས་རབ།]] {{AskQuotesNumber|རྩ་བ་ཤེས་རབ།}}}} || * {{CyzQuoteTitle|[[སེང་གེ་རྩལ་རྫོགས།]]}} || * {{CyzQuoteTitle|[[སྒྲ་ཐལ་འགྱུར་རྩ་བའི་རྒྱུད།]]}} | ||
|- | |- | ||
| * {{CyzQuoteTitle|[[ | | * {{CyzQuoteTitle|[[བརྟག་གཉིས།]] {{AskQuotesNumber|བརྟག་གཉིས།}}}} || * {{CyzQuoteTitle|[[མུ་ཏིག་ཕྲེང་བ།]]}} || * {{CyzQuoteTitle|[[འཕགས་པ་ཏིང་ངེ་འཛིན་གྱི་རྒྱལ་པོ།]]}} | ||
|- | |- | ||
| * {{CyzQuoteTitle|[[ | | * {{CyzQuoteTitle|[[གསང་བ་སྙིང་པོ།]] {{AskQuotesNumber|གསང་བ་སྙིང་པོ།}}}} || * {{CyzQuoteTitle|[[སྡུད་པ་ལས།]]}} || * {{CyzQuoteTitle|[[སངས་རྒྱས་ཐམས་ཅད་ཀྱི་དགོངས་པ་འདུས་པའི་མདོ།]]}} | ||
|- | |- | ||
| * {{CyzQuoteTitle|[[ | | * {{CyzQuoteTitle|[[སྒྱུ་འཕྲུལ་གསང་སྙིང།]] {{AskQuotesNumber|སྒྱུ་འཕྲུལ་གསང་སྙིང།}}}} || * {{CyzQuoteTitle|[[བྱམས་པ།]]}} || * {{CyzQuoteTitle|[[ནོར་བུ་ཕྲ་བཀོད།]]}} | ||
|- | |- | ||
| * {{CyzQuoteTitle|[[རྨད་བྱུང་རྒྱལ་པོ།]] {{AskQuotesNumber|རྨད་བྱུང་རྒྱལ་པོ།}}}} || * {{CyzQuoteTitle|[[རྡོ་རྗེ་གཅོད་པ།]]}} || * {{CyzQuoteTitle|[[ཡུམ་ཆེན་མོ།]]}} | |||
| * {{CyzQuoteTitle|[[རྨད་བྱུང་རྒྱལ་པོ།]] {{AskQuotesNumber|རྨད་བྱུང་རྒྱལ་པོ།}}}} | |||
|- | |- | ||
| * {{CyzQuoteTitle|[[ཕྱོགས་ཀྱི་གླང་པོ།]] {{AskQuotesNumber|ཕྱོགས་ཀྱི་གླང་པོ།}}}} | | * {{CyzQuoteTitle|[[ཕྱོགས་ཀྱི་གླང་པོ།]] {{AskQuotesNumber|ཕྱོགས་ཀྱི་གླང་པོ།}}}} || * {{CyzQuoteTitle|[[བདེན་གཉིས།]]}} || * {{CyzQuoteTitle|[[དཔལ་ས་ར་ཧས།]]}} | ||
|- | |- | ||
| * {{CyzQuoteTitle|[[མངོན་རྟོགས་རྒྱན།]] {{AskQuotesNumber|མངོན་རྟོགས་རྒྱན།}}}} | | * {{CyzQuoteTitle|[[མངོན་རྟོགས་རྒྱན།]] {{AskQuotesNumber|མངོན་རྟོགས་རྒྱན།}}}} || * {{CyzQuoteTitle|[[དུས་གཅིག་པ།]]}} || * {{CyzQuoteTitle|[[རྫོགས་པ་སྤྱི་ཆིངས།]]}} | ||
|- | |- | ||
| * {{CyzQuoteTitle|[[ཕྱིར་མི་ལྡོག་པ་འཁོར་ལོའི་མདོ།]] {{AskQuotesNumber|ཕྱིར་མི་ལྡོག་པ་འཁོར་ལོའི་མདོ།}}}} || * {{CyzQuoteTitle|[[གསང་འདུས།]]}} || * {{CyzQuoteTitle|[[འཕགས་པ་དཀོན་མཆོག་ཏ་ལ་ལའི་མདོ།]]}} | | * {{CyzQuoteTitle|[[ཕྱིར་མི་ལྡོག་པ་འཁོར་ལོའི་མདོ།]] {{AskQuotesNumber|ཕྱིར་མི་ལྡོག་པ་འཁོར་ལོའི་མདོ།}}}} || * {{CyzQuoteTitle|[[གསང་འདུས།]]}} || * {{CyzQuoteTitle|[[འཕགས་པ་དཀོན་མཆོག་ཏ་ལ་ལའི་མདོ།]]}} | ||
Revision as of 19:09, 23 September 2020
By Chapters
- Quotes from the Introduction
- Quotes from Chapter 1
- Quotes from Chapter 2
- Quotes from Chapter 3
- Quotes from Chapter 4
- Quotes from Chapter 5
- Quotes from Chapter 6
- Quotes from Chapter 7
- Quotes from Chapter 8
- Quotes from Chapter 9
- Quotes from Chapter 10
- Quotes from Chapter 11
- Quotes from Chapter 12
- Quotes from Chapter 13
- Quotes from the Conclusion
By Texts
| * གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད། 3
|
* རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད། 52
|
* རིན་པོ་ཆེ་སྤུངས། 16
|
| * ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ། 2
|
* རྒྱུད་བླ་མ། 5
|
* ཁྱུང་ཆེན། 32
|
| * ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང། 5
|
* ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ། 2
|
* ཀློང་དྲུག་པ། 35
|
| * ཀུན་བྱེད་རྒྱལ་པོ། 123
|
* ཡི་གེ་མེད་པ། 15
|
* འདས་རྗེས། 1
|
| * རྩ་བ་ཤེས་རབ། 6
|
* སེང་གེ་རྩལ་རྫོགས། | * སྒྲ་ཐལ་འགྱུར་རྩ་བའི་རྒྱུད། |
| * བརྟག་གཉིས། 2
|
* མུ་ཏིག་ཕྲེང་བ། | * འཕགས་པ་ཏིང་ངེ་འཛིན་གྱི་རྒྱལ་པོ། |
| * གསང་བ་སྙིང་པོ། 0
|
* སྡུད་པ་ལས། | * སངས་རྒྱས་ཐམས་ཅད་ཀྱི་དགོངས་པ་འདུས་པའི་མདོ། |
| * སྒྱུ་འཕྲུལ་གསང་སྙིང། 9
|
* བྱམས་པ། | * ནོར་བུ་ཕྲ་བཀོད། |
| * རྨད་བྱུང་རྒྱལ་པོ། 1
|
* རྡོ་རྗེ་གཅོད་པ། | * ཡུམ་ཆེན་མོ། |
| * ཕྱོགས་ཀྱི་གླང་པོ། 1
|
* བདེན་གཉིས། | * དཔལ་ས་ར་ཧས། |
| * མངོན་རྟོགས་རྒྱན། 5
|
* དུས་གཅིག་པ། | * རྫོགས་པ་སྤྱི་ཆིངས། |
| * ཕྱིར་མི་ལྡོག་པ་འཁོར་ལོའི་མདོ། 1
|
* གསང་འདུས། | * འཕགས་པ་དཀོན་མཆོག་ཏ་ལ་ལའི་མདོ། |
By Semantic
| Page names | Tibetan texts quoted from | Count |
|---|---|---|
| Lung gi gter mdzod/Introduction/ | Occurence: གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།, རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད།, ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།, རྒྱུད་བླ་མ།, ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།, ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ། Sorted: ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།, གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།, ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།, རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད།, རྒྱུད་བླ་མ།, ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ། |
6 |
| Page name | Text quoted | Quotes count |
|---|---|---|
| Lung gi gter mdzod/Introduction/ is quoting 6 texts |
གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།, རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད།, ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།, རྒྱུད་བླ་མ།, ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།, ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ། | 1 from གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད། 3 from རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད། 1 from ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ། 1 from རྒྱུད་བླ་མ། 1 from ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང། 2 from ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ། |