Quotes

From Rangjung Yeshe Wiki Texts
Jump to navigation Jump to search
Line 19: Line 19:
{| class="wikitable" style="width: 70%;"
{| class="wikitable" style="width: 70%;"
|-
|-
| * {{CyzQuoteTitle|[[གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།]] {{AskQuotesNumber|གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།}}}} || * {{CyzQuoteTitle|[[རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད།]] {{AskQuotesNumber|རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད།}}}} || * {{CyzQuoteTitle|[[རིན་པོ་ཆེ་སྤུངས།]] {{AskQuotesNumber|རིན་པོ་ཆེ་སྤུངས།}}}}
| * {{CyzQuoteTitle|[[གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།]] {{AskQuotesNumber|གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།}}}}   || * {{CyzQuoteTitle|[[རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད།]] {{AskQuotesNumber|རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད།}}}} || * {{CyzQuoteTitle|[[རིན་པོ་ཆེ་སྤུངས།]] {{AskQuotesNumber|རིན་པོ་ཆེ་སྤུངས།}}}}
|-
|-
| * {{CyzQuoteTitle|[[ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།]] {{AskQuotesNumber|ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།}}}}       || * {{CyzQuoteTitle|[[རྒྱུད་བླ་མ།]] {{AskQuotesNumber|རྒྱུད་བླ་མ།}}}}      || * {{CyzQuoteTitle|[[ཁྱུང་ཆེན།]] {{AskQuotesNumber|ཁྱུང་ཆེན།}}}}
| * {{CyzQuoteTitle|[[ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།]] {{AskQuotesNumber|ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།}}}}             || * {{CyzQuoteTitle|[[རྒྱུད་བླ་མ།]] {{AskQuotesNumber|རྒྱུད་བླ་མ།}}}}      || * {{CyzQuoteTitle|[[ཁྱུང་ཆེན།]] {{AskQuotesNumber|ཁྱུང་ཆེན།}}}}
|-
|-
| * {{CyzQuoteTitle|[[ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།]] {{AskQuotesNumber|ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།}}}} || * {{CyzQuoteTitle|[[ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ།]] {{AskQuotesNumber|ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ།}}}}  || * {{CyzQuoteTitle|[[ཀློང་དྲུག་པ།]] {{AskQuotesNumber|ཀློང་དྲུག་པ།}}}}
| * {{CyzQuoteTitle|[[ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།]] {{AskQuotesNumber|ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།}}}} || * {{CyzQuoteTitle|[[ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ།]] {{AskQuotesNumber|ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ།}}}}  || * {{CyzQuoteTitle|[[ཀློང་དྲུག་པ།]] {{AskQuotesNumber|ཀློང་དྲུག་པ།}}}}
|-     
| * {{CyzQuoteTitle|[[ཀུན་བྱེད་རྒྱལ་པོ།]] {{AskQuotesNumber|ཀུན་བྱེད་རྒྱལ་པོ།}}}}                || * {{CyzQuoteTitle|[[ཡི་གེ་མེད་པ།]] {{AskQuotesNumber|ཡི་གེ་མེད་པ།}}}}      || * {{CyzQuoteTitle|[[འདས་རྗེས།]] {{AskQuotesNumber|འདས་རྗེས།}}}}
|-
|-
| * {{CyzQuoteTitle|[[ཀུན་བྱེད་རྒྱལ་པོ།]] {{AskQuotesNumber|ཀུན་བྱེད་རྒྱལ་པོ།}}}}       || * {{CyzQuoteTitle|[[ཡི་གེ་མེད་པ།]] {{AskQuotesNumber|ཡི་གེ་མེད་པ།}}}}     || * {{CyzQuoteTitle|[[འདས་རྗེས།]] {{AskQuotesNumber|འདས་རྗེས།}}}}
| * {{CyzQuoteTitle|[[རྩ་བ་ཤེས་རབ།]] {{AskQuotesNumber|རྩ་བ་ཤེས་རབ།}}}}                 || * {{CyzQuoteTitle|[[སེང་གེ་རྩལ་རྫོགས།]]}}   || * {{CyzQuoteTitle|[[སྒྲ་ཐལ་འགྱུར་རྩ་བའི་རྒྱུད།]]}}
|-
|-
| * {{CyzQuoteTitle|[[རྩ་བ་ཤེས་རབ།]] {{AskQuotesNumber|རྩ་བ་ཤེས་རབ།}}}}         || * {{CyzQuoteTitle|[[སེང་གེ་རྩལ་རྫོགས།]]}}   || * {{CyzQuoteTitle|[[སྒྲ་ཐལ་འགྱུར་རྩ་བའི་རྒྱུད།]]}}
| * {{CyzQuoteTitle|[[བརྟག་གཉིས།]] {{AskQuotesNumber|བརྟག་གཉིས།}}}}                 || * {{CyzQuoteTitle|[[མུ་ཏིག་ཕྲེང་བ།]]}}     || * {{CyzQuoteTitle|[[འཕགས་པ་ཏིང་ངེ་འཛིན་གྱི་རྒྱལ་པོ།]]}}
|-
|-
| * {{CyzQuoteTitle|[[བརྟག་གཉིས།]] {{AskQuotesNumber|བརྟག་གཉིས།}}}}         || * {{CyzQuoteTitle|[[མུ་ཏིག་ཕྲེང་བ།]]}}     || * {{CyzQuoteTitle|[[འཕགས་པ་ཏིང་ངེ་འཛིན་གྱི་རྒྱལ་པོ།]]}}
| * {{CyzQuoteTitle|[[གསང་བ་སྙིང་པོ།]] {{AskQuotesNumber|གསང་བ་སྙིང་པོ།}}}}               || * {{CyzQuoteTitle|[[སྡུད་པ་ལས།]]}}     || * {{CyzQuoteTitle|[[སངས་རྒྱས་ཐམས་ཅད་ཀྱི་དགོངས་པ་འདུས་པའི་མདོ།]]}}
|-
|-
| * {{CyzQuoteTitle|[[གསང་བ་སྙིང་པོ།]] {{AskQuotesNumber|གསང་བ་སྙིང་པོ།}}}}       || * {{CyzQuoteTitle|[[སྡུད་པ་ལས།]]}}      || * {{CyzQuoteTitle|[[སངས་རྒྱས་ཐམས་ཅད་ཀྱི་དགོངས་པ་འདུས་པའི་མདོ།]]}}
| * {{CyzQuoteTitle|[[སྒྱུ་འཕྲུལ་གསང་སྙིང།]] {{AskQuotesNumber|སྒྱུ་འཕྲུལ་གསང་སྙིང།}}}}           || * {{CyzQuoteTitle|[[བྱམས་པ།]]}}      || * {{CyzQuoteTitle|[[ནོར་བུ་ཕྲ་བཀོད།]]}}
|-
|-
| * {{CyzQuoteTitle|[[སྒྱུ་འཕྲུལ་གསང་སྙིང།]] {{AskQuotesNumber|སྒྱུ་འཕྲུལ་གསང་སྙིང།}}}}      || * {{CyzQuoteTitle|[[བྱམས་པ།]]}}      || * {{CyzQuoteTitle|[[ནོར་བུ་ཕྲ་བཀོད།]]}}
| * {{CyzQuoteTitle|[[རྨད་བྱུང་རྒྱལ་པོ།]] {{AskQuotesNumber|རྨད་བྱུང་རྒྱལ་པོ།}}}}             || * {{CyzQuoteTitle|[[རྡོ་རྗེ་གཅོད་པ།]]}}  || * {{CyzQuoteTitle|[[ཡུམ་ཆེན་མོ།]]}}
|-
| * {{CyzQuoteTitle|[[རྨད་བྱུང་རྒྱལ་པོ།]] {{AskQuotesNumber|རྨད་བྱུང་རྒྱལ་པོ།}}}}       || * {{CyzQuoteTitle|[[རྡོ་རྗེ་གཅོད་པ།]]}}  || * {{CyzQuoteTitle|[[ཡུམ་ཆེན་མོ།]]}}
|-  
|-  
| * {{CyzQuoteTitle|[[ཕྱོགས་ཀྱི་གླང་པོ།]] {{AskQuotesNumber|ཕྱོགས་ཀྱི་གླང་པོ།}}}}       ||   * {{CyzQuoteTitle|[[བདེན་གཉིས།]]}}  || * {{CyzQuoteTitle|[[དཔལ་ས་ར་ཧས།]]}}
| * {{CyzQuoteTitle|[[ཕྱོགས་ཀྱི་གླང་པོ།]] {{AskQuotesNumber|ཕྱོགས་ཀྱི་གླང་པོ།}}}}             || * {{CyzQuoteTitle|[[བདེན་གཉིས།]]}}  || * {{CyzQuoteTitle|[[དཔལ་ས་ར་ཧས།]]}}
|-
|-
| * {{CyzQuoteTitle|[[མངོན་རྟོགས་རྒྱན།]] {{AskQuotesNumber|མངོན་རྟོགས་རྒྱན།}}}}       || * {{CyzQuoteTitle|[[དུས་གཅིག་པ།]]}} || * {{CyzQuoteTitle|[[རྫོགས་པ་སྤྱི་ཆིངས།]]}}
| * {{CyzQuoteTitle|[[མངོན་རྟོགས་རྒྱན།]] {{AskQuotesNumber|མངོན་རྟོགས་རྒྱན།}}}}             || * {{CyzQuoteTitle|[[དུས་གཅིག་པ།]]}} || * {{CyzQuoteTitle|[[རྫོགས་པ་སྤྱི་ཆིངས།]]}}
|-
|-
| * {{CyzQuoteTitle|[[ཕྱིར་མི་ལྡོག་པ་འཁོར་ལོའི་མདོ།]] {{AskQuotesNumber|ཕྱིར་མི་ལྡོག་པ་འཁོར་ལོའི་མདོ།}}}}  || * {{CyzQuoteTitle|[[གསང་འདུས།]]}} || * {{CyzQuoteTitle|[[འཕགས་པ་དཀོན་མཆོག་ཏ་ལ་ལའི་མདོ།]]}}
| * {{CyzQuoteTitle|[[ཕྱིར་མི་ལྡོག་པ་འཁོར་ལོའི་མདོ།]] {{AskQuotesNumber|ཕྱིར་མི་ལྡོག་པ་འཁོར་ལོའི་མདོ།}}}}  || * {{CyzQuoteTitle|[[གསང་འདུས།]]}} || * {{CyzQuoteTitle|[[འཕགས་པ་དཀོན་མཆོག་ཏ་ལ་ལའི་མདོ།]]}}

Revision as of 19:09, 23 September 2020

By Chapters

By Texts

* གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།  3

* རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད།  52

* རིན་པོ་ཆེ་སྤུངས།  16

* ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།  2

* རྒྱུད་བླ་མ།  5

* ཁྱུང་ཆེན།  32

* ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།  5

* ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ།  2

* ཀློང་དྲུག་པ།  35

* ཀུན་བྱེད་རྒྱལ་པོ།  123

* ཡི་གེ་མེད་པ།  15

* འདས་རྗེས།  1

* རྩ་བ་ཤེས་རབ།  6

* སེང་གེ་རྩལ་རྫོགས། * སྒྲ་ཐལ་འགྱུར་རྩ་བའི་རྒྱུད།
* བརྟག་གཉིས།  2

* མུ་ཏིག་ཕྲེང་བ། * འཕགས་པ་ཏིང་ངེ་འཛིན་གྱི་རྒྱལ་པོ།
* གསང་བ་སྙིང་པོ།  0

* སྡུད་པ་ལས། * སངས་རྒྱས་ཐམས་ཅད་ཀྱི་དགོངས་པ་འདུས་པའི་མདོ།
* སྒྱུ་འཕྲུལ་གསང་སྙིང།  9

* བྱམས་པ། * ནོར་བུ་ཕྲ་བཀོད།
* རྨད་བྱུང་རྒྱལ་པོ།  1

* རྡོ་རྗེ་གཅོད་པ། * ཡུམ་ཆེན་མོ།
* ཕྱོགས་ཀྱི་གླང་པོ།  1

* བདེན་གཉིས། * དཔལ་ས་ར་ཧས།
* མངོན་རྟོགས་རྒྱན།  5

* དུས་གཅིག་པ། * རྫོགས་པ་སྤྱི་ཆིངས།
* ཕྱིར་མི་ལྡོག་པ་འཁོར་ལོའི་མདོ།  1

* གསང་འདུས། * འཕགས་པ་དཀོན་མཆོག་ཏ་ལ་ལའི་མདོ།

By Semantic

Page names Tibetan texts quoted from Count
Lung gi gter mdzod/Introduction/ Occurence:     གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།, རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད།, ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།, རྒྱུད་བླ་མ།, ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།, ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ།
Sorted:           ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།, གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།, ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།, རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད།, རྒྱུད་བླ་མ།, ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ།
6
Page name Text quoted Quotes count
Lung gi gter mdzod/Introduction/
is quoting 6 texts
གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།, རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད།, ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།, རྒྱུད་བླ་མ།, ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།, ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ། 1 from གསང་བ་སྤྱོད་པ་ས་བོན་གྱི་རྒྱུད།   3 from རིག་པ་རང་ཤར་གྱི་རྒྱུད།   1 from ཚད་མ་རྣམ་འགྲེལ།   1 from རྒྱུད་བླ་མ།   1 from ཀུན་ཏུ་བཟང་པོ་ཐུགས་ཀྱི་མེ་ལོང།   2 from ཨ་ཏི་བཀོད་པ་ཆེན་པོ།